3D Tasarımlar ve strofor kesim

strafor kesim ,üç boyutlu strafor sanatı

strafor kesim üç boyutlu sultanahmet camii maketi
strafor modelleri

üç boyutlu maketler istenilen şekilde ve büyüklükte yapılabilir
GOSB için yapılmış totem tabela tasarım

Gebze organize sanayi için yapılmış üç boyutlu tasarım
totem tabela tasarım

totem tabela

ALMAKİ

Mağaza, kafe veya restoranların önünde menü, poster gibi görsellerinizi sergileyebileceğiniz pratik, dayanıklı ve etkileyici bir üründür. Düz ve yuvarlak köşe olarak 500x700 mm, 594x841 mm, 700x1000 mm ebatları mevcuttur. Anti-reflex koruma tüm modellerde bulunur. 30 mm ve 32 mm profil alternatiflidir.
poster tutucu

Poster Tutucu Posteriniz için hafif, dekoratif ve ekonomik bir üründür. Askı aparatı ile istediğiniz yere rahatça monte edebilirsiniz.
poster pano 1

Poster Clamp Büyük ve ağır posterler için uygundur. Askı aparatı ile istediğiniz yere rahatça monte edebilirsiniz
örümcek stand

Manyetikli Örümcek Stand Manyetikli Örümcek Standı isterseniz iç bükey, isterseniz diş bükey olarak kullanabilirsiniz. Geniş paneller orta kısımları, dar paneller kenar kısımları oluşturur. PVC Panel, manyetik çubuk, şerit ve halogen lamba fiyata dahildir.
mantar pano su geçirmez

Mantar ve Manyetik Zeminli Manyetik ve mantar zeminlidir. Üzerindeki delikler dökümanlarınızı hem manyetik top hem de raptiye kullanarak asabilmenize imkan sağlar. 4xA4 kağıt kapasiteli modeli tek anahtarlı 6xA4, 9xA4 ve 12xA4 kağıt kapasiteli modelleri ise 2 anahtarlıdır. Kapak 900 açılabilir. Profil kalınlığı 45 mm, kasa kalınlığı 30 mm’dir.
eko su tabanlı helezon pano alınlıklı

Çeşitli ebatları mevcuttur. Düz köşe profillidir. Kenar profiller kapandıktan sonra içindeki lastik yavaş yavaş sünerek köşeleri birleştirir. Açılır kapanır çerçevesi su geçirmez özelliğe sahiptir. Anti-reflex koruma sayesinde posteriniz bozulmaz ve parlamaz. Çift taraflı kullanılır. Ayak kısmındaki yaylar hareket kabiliyeti sağlayarak devrilmesini önler. Demonte olarak paketlenir. Alt bidonuna doldurulan su ile ağırlık kazanır. Bidondaki tekerlekler sayesinde istediğiniz mekana kolayca taşıyarak kullanabilirsiniz. Bidonun içinde donmayı engellemek için tuz konulmuştur. Ebatlar 140x100 /100x70 / 70x50 / 120x85 / 85x60
eko helezon pano alınlıklı

Helezon Pano Çeşitli ebatları mevcuttur. Düz köşe profillidir. Kenar profiller kapandıktan sonra içindeki lastik yavaş yavaş sünerek köşeleri birleştirir. Açılır kapanır çerçevesi su geçirmez özelliğe sahiptir. Anti-reflex koruma sayesinde posteriniz bozulmaz ve parlamaz. Çift taraflı kullanılır. Ayak kısmındaki çelik yaylar hareket kabiliyeti sağlayarak devrilmesini önler. Demonte olarak paketlenir.
kaldırım panosu A TİPİ

Resimler Kaldırım Panoları Park alanları,oyun alanları,mağaza girişleri gibi yerlerde kullanılan dekoratif ve sağlam bir üründür.2 farklı modeli mevcuttur.Standart rengi kırmızı beyaz olup istenilen renkte proje bazlı üretilebilir.Üzerindeki plastik tapalar sayesinde su veya kum doldurularak istenilen ağırlığı sağlayabilirsiniz.Özellikle rüzgarlı alanlarda kullanıma elverişlidir.
Quick Banner çift tafalı

Quick Banner Çift Taraflı Çift taraflı Quick Banner esnek ve hareketli bir poster tutucudur. Çantasının içinde her yere taşıyabileceğiniz bu set sayesinde, afişinizi asmak için bir duvar veya panoya ihtiyaç duymazsınız.
strec çerçeve

Streç Çerçeve Strech çerçeve hafif ve şık bir üründür.Renk gümüş eloksaldır. İç kenarlarda bulunan yaylar posterin gergin durmasını, plastik klipsler posterin kolayca değiştirilmesini ve aşınmamasını sağlar. İki U askı aparatı ile duvara monte edilebilir ya da tavandan asmak suretiyle kullanabilirsiniz.Ekonomik ve portatiftir.
PARK YAPILMAZ A TİPİ

Kapı önü Panoları 4 modeldir. Modellerden 3 ünün gövdeleri demir borudan kıvrılmıştır ve boyalıdır. Baskı alanı polistren malzemeden yapılmıştır. Diğer model ise polistren malzemeden yapılmıştır.Baskı alanı 480x815mm dir.
KAPI ÖNÜ PANOSU

Resimler Kaldırım Panoları Park alanları,oyun alanları,mağaza girişleri gibi yerlerde kullanılan dekoratif ve sağlam bir üründür.2 farklı modeli mevcuttur.Standart rengi kırmızı beyaz olup istenilen renkte proje bazlı üretilebilir.Üzerindeki plastik tapalar sayesinde su veya kum doldurularak istenilen ağırlığı sağlayabilirsiniz.Özellikle rüzgarlı alanlarda kullanıma elverişlidir.
SNAPPER

ÇİFT TARAFLI ROLLAP

ayaklı menuboard

menüboard A3 VE A4 olarak imalat yapılmaktadır.isteğe bağlı olarak çift taraflı yapılabilir.